Ücretsiz Kargo ve Sabit Kargo Uygulamamız

1-Sitemizde yüzlerce ürün kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.Hangi ürünlerin ücretsiz kargo ile yapılacağının bilgisi  satın alınan ürünün ürün açıklamaları kısmında alt tarafta yazmaktadır. Çerçeve, kovan ve arı yemlikleri hariç diğer ürünlerde 150 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo uygulamamız vardır.

2-Bazı ürünler belli adetten sonra ücretsiz olarak gönderilebilmektedir. Genellikle 100 adet ve üzeri alımlarda uyguladığımız ücretsiz kargo uygulmasının satın aldığınız üründe de geçerli olup olmadığını sorunuz veya ürün açıklamalarını dikkatlice okuyunuz.

3-Ürün yelpazesinin genişliği ve çeşitli hacim ve miktarlada çok sayıda ürün olduğundan SABİT KARGO uygulamamız yoktur.Sipariş sonlandırıken gördüğünüz "sabit kargo"(0) sıfır ifadesi hiç kargo alınmayacağı anlamına gelmemektedir.Adı geçen açıklmayı sabit kargo uygulmasının olmadığı şeklinde anlamak gerekir.Ürünün hacim ve ağırlığına göre bir kargo fiyatı tahakkuk ettirilebilir.

4- Bizimle aynı sektörde çalışan refik firmalardan bazıları sabit kargo uygulmasını ürün bedeli için alınan ücretin naklinde kargoya ödenen ücret olarak ayrıca tahsil etmektedirler.

5-Hüdaverdi Arıcılık gönderilerinde havale ücreti vb.sabit kargo ücreti müşterimizden tahsil edilmemektedir. Hataen kargo şirketleri zaman zaman tahsilat ücreti alabilmektedirler.Böylesi durumlarda firmamızla irtibata geçerek durumun düzeltilmesi için bizden destek isteyiniz.