İade Koşulları

KOŞULSUZ İADE; 

Kargonuz size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır. İade etmek istediğiniz ürünleri SÜRAT KARGO veya PTT KARGO ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz ;

Arıcılık Malzemeleri - Çepni Mah.Hamit ccamii sok.150/A merkez Çorum.

Sipariş iptali, siparişiniz kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini “0 505 691 25 75” telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İade edilecek ürünün, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, kullanımdan dolayı zarar görmemiş olması ve tekrar satılabilir özelliği bozulmamış olmalıdır.
 
İade edilecek ürün ile birlikte faturası, orijinal kutusu, aksesuarları ile birlikte faturanın arkasındaki formu eksiksiz doldurup imzalayarak  (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)  Sürat Kargo veya PTT KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi yapılmayacaktır.
 
Sipariş iptallerinde yalnızca ürün bedeli iadesi yapılmaktadır.

Kargo bedeli ve Kapıda Ödeme Ücreti iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştığında iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek bedeli iade edilir. Kredi kartı tek çekim ile ödeme yaptıysanız kredi kartınıza tek seferde iadesi yapılır. Kredi kartı taksit ile ödeme yaptıysanız bankanızdan dolayı kredi kartınıza taksitli olarak iade edilmektedir. Kapıda ödeme ile aldıysanız faturanın arkasında bulunan İsim Soyisim, Banka İsmi ve IBAN bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde iade işlemi gerçekleşmez.