Arılarımızın  vitamin ve mineral ihtiyacına en uygun ev ekonomik çözüm.

Sonbaharda, erken ilkbahar şuruplamalarında ve kek yapımında kullanılan beegra arı vitamini arınız için baldan sonraki en değerli besin kaynağı.

Emsallerine ekonomik bir fiyatlaarılanızın hizmetine sunulanBeeagra arı vitamininden arılarınızın faydalanması bol kazanç, bol ürün demek.

Perakende satış fiyatımız: KDV  dahil 6 TL

BEEAGRA  ARI VİTAMİNİ ARILARA NASIL VERİLMELİDİR?

Arılarınızda bir hastalık veya zafiyet yok ise: 10 Litre şerbete 3 günde bir 20 gr yani (5 çay kaşığı) ilave yaparak her kovana 500 ml (yarım litre)olacak şekilde verilir.

Genel olarak 15 Kasım -  15 Mart tarihleri arasında uygulanması tavsiye edilse de bölgeden bölgeye durum farklılık arz edebilir. Bu durumda arılara şerbet verildiği sürece vermek ideal olanıdır.

Koloni nakli sırasında, hastalık hallerinde veya stresi önlemek amacıyla yapılacak uygulamalarda: 10 litre şerbete 40 gr yani (10 çay kaşığı) ilave ederek verilmelidir.

1 Kg arı kek için 3 çay kaşığı  Beeagra Arı vitamini karıştırılarak verilmelidir.Karışımın homojenize olması için  dengeli  Beagra Arı vitamini dağılımı için kek karışımı normalden daha uzun süre yapılmalıdır.

Oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Hazırlanan kekler bir yıl içinde tüketilmelidir.

Beeagra Arı Vitamini tüketen arılar ,atık su ,lağım akıntıları vb olan sulara gitme gereği duymazlar. 

Beeagra  Arı Vitamini kullanarak kış ölümü riskini minimize edebilirsiniz.

 

İŞTE ARILARINIZI BEKLEYEN MUHTEŞEM SONUÇLAR

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: