Hakkımızda

Erdal ODABAŞ Kimdir?

 

 TC. Kimlik Numaram:281 654 406 84

1968 Çorum/ Alaca doğumluyum.

Öğretmenim.

Yirmi altı yıldır güzel yurdumuzun çeşitli yerlerinde milletimize eğitim – öğretim hizmeti verdim.

Evli ve üç çocuk babasıyım.

Kitap okumaya zaman ayıran birisiyim. Bu özelliğimizden dolayı ilimiz halk kütüphanesi 2000 yılı en çok kitap okuyan yetişkin ödülüne layık görerek şahsımızı onurlandırmıştır. Bir fikir adamı, "Okumak dolmak, yazmak boşalmaktır"demiştir. İnsan bir şeyler okumaya başlayınca söyleyecek sözü, yazacağı birikimlerinin olması tabii neticedir. Eğitim öğretim alanında yazdığımız yazılarımız Ulusal çeşitli gazetelerin Eğitim sayfasında yayınlanmaktadır.2002 yılında Eğitimciler Birliği Vakfının açmış olduğu Kadir Eren Makale yarışmasında, Okul ve Ailede Disiplin konulu yazımız ikincilik ödülünü kazanmıştır. Bundan başka tarafımızdan hazırlanan bulmaca ve zekâ oyunları Yeni Eğitim dergisi başta olmak üzere çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmaktadır.Mesleki birikimlerimizin değerlendirilmesi masksadıyla hazırladığımız üç adet kitap , okurlarımızla buluştu.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler alarak kimlerinin il ve yurt geneli yönetim kurullarında bulundum.

Bunlardan başka iki adet blog sahibi olarak oralarda da arıcılık konularında görüş düşünce ve birikimlerimi kamuoyunun hizmetine sunmaktayım

Bir çok arıcı kardeşimizin yakından bildiği gibi 2000 yıılından beri  bu sektör içindeyiz. Kimi zaman bilgilerimiz, kimi zaman tecrübelerimiz paylaştık.Zaman oldu bizzat arıcılarımızın arılığına kadar giderek olaya yerinde müdahaele ettik. Benden yardım isteyen hiç bir arıcı ağabey ve kardeşimizi geri çevirmedik.Gelen her telefona cevap verdik,yazılan her mesajı mutlaka cevapladık.Sözün özü sizlerle hep iç çeydik.Sorun ve sıkıntılarımızı dile getirir çözümler arardık.Arıcılık malzemeleri konusunda benden talep etiğiniz web sitemi hizmetinize sunmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Türkiyenin en seçkin marka ve firmalarını tek sitede topladık.Aranılan her malzemeyi bulabileceksiniz.Arıcılık ekipmanlarına dair her ne varsa sitemizde bulundurduk.

Siz istediniz biz yaptık.

Buyurun site sizin.

SON NOT

"Yüksek ahlak helal kazanç" prensibi ile hareket ederek,kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyata sunuyor, erdemli, onurlu bir ticaret yapma gayret ediyoruz. Hatadan azade değiliz.Kusurlarımızı telafi eder, yanlış ve hileye asla dönüp bakmayız.

Arıcılık İşletme  Numaramız:190000061666

 

 

test işlemi